Movies
Ratings
593
A House of DynamiteRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 2.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Highest 2 LowestRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.0
Canelo Álvarez vs. Terence CrawfordRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0