Movies
Ratings
398
RudderlessRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5