Movies
Ratings
43
HerRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
DreddRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Love NowRated ★ 4.0