Movies
Ratings
94
I Am LegendRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0