Movies
Ratings
29
MissingRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0