Movies
Ratings
101
AquamarineRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0