Titles you rated
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The FirmRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Crimson PeakRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Love in the AfternoonRated ★ 4.0