Series
Ratings
113
The King of PigsRated ★ 1.0
Battle for HappinessRated ★ 5.0
Green Mothers ClubRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Oats StudiosRated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
- Queen of the SceneRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 1.0
Move to HeavenRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 0.5
18 AgainRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 5.0- Jiseon Cinema MindRated ★ 5.0