Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0- Vita DolceRated ★ 0.5
- CrescendoRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 3.0
UnforgettableRated ★ 2.5
CartRated ★ 3.0
The UnderdogRated ★ 3.0
Room No.7Rated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5