Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0