Titles you rated
The IllusionistRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0