Movies
Ratings
371
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 4.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 5.0
IkiruRated ★ 4.5
Freud: The Secret PassionRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 1.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.0
Citizen RohRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5