Titles you rated
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
SignRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0