Titles you rated
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 2.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
Little JoeRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
Emma.Rated ★ 3.5
Midnight at the MagnoliaRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.5
The Green InfernoRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.0