Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0