Movies
Ratings
78
The Dark KnightRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Grown UpsRated ★ 2.5
Gangubai KathiawadiRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
After LoveRated ★ 2.5- Free Leonard PeltierRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 5.0
The BeekeeperRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 2.5
Evil Does Not ExistRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0