Titles you rated
AnnaRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0- 뽀로로 ㅏ ㅑ ㅓ ㅕ 한글놀이Rated ★ 3.0
Love TractorRated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
- 태풍상사Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Envious Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
Sweet and Salty OfficeRated ★ 3.0
At a Distance, Spring is GreenRated ★ 2.5
One Spring NightRated ★ 2.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5