Series
Ratings
26- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5- New my fair PrincessRated ★ 2.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0- Legend of Mi YueRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
HouseRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 5.0