Series
Ratings
14
YouRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0