Movies
Ratings
357
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.5
BabygirlRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The Apartment with Two WomenRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
DogvilleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
ImagoRated ★ 2.0
EurekaRated ★ 5.0
A Dance in VainRated ★ 3.0
ReedlandRated ★ 2.5
MalikaRated ★ 4.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 5.0
Seven Brides for Seven BrothersRated ★ 2.0
Royal WeddingRated ★ 3.0
Funny FaceRated ★ 3.0