Movies
Ratings
542
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
SpyRated ★ 1.5
Jason BourneRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 1.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 2.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
Man on High HeelsRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5