Movies
Ratings
624
VenomRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
ToastRated ★ 3.5- The WindowRated ★ 4.5
 
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
JarheadRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 1.5