Titles you rated
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
- Minami's GirlfriendRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 2.5
Tree of HeavenRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0