Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0