Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 0.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 1.5
MicrohabitatRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 1.0