Movies
Ratings
103
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Senior ClassRated ★ 4.0