Titles you rated
RatatouilleRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5