Titles you rated
Café SocietyRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Instant SwampRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
EntrapmentRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
EnemyRated ★ 2.5
TomboyRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5- UnforgettableRated ★ 3.0
CicadaRated ★ 1.5- Basil and DaisyRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5