Movies
Ratings
42
Original SinRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0