Titles you rated
BelieverRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0