Movies
Ratings
825
HarbinRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.0
The Two PopesRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5