Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 1.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0