Titles you rated
Samaritan GirlRated ★ 0.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
TroubleshooterRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0