Movies
Ratings
100- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
AntebellumRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
UgliesRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
SmileRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 1.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0