Movies
Ratings
90
Coach CarterRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 5.0
My WayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0