Titles you rated
LoganRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
RedRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0