Series
Ratings
15 ChernobylRated ★ 5.0 ChernobylRated ★ 5.0
 Kaiji: Against All RulesRated ★ 2.5 Kaiji: Against All RulesRated ★ 2.5
 Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.5 Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.5
 Homeland Season 1Rated ★ 5.0 Homeland Season 1Rated ★ 5.0
 DexterRated ★ 5.0 DexterRated ★ 5.0
 IljimaeRated ★ 4.5 IljimaeRated ★ 4.5
 Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5 Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
 STEINS;GATERated ★ 5.0 STEINS;GATERated ★ 5.0
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0 My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0 The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
 Jealousy IncarnateRated ★ 5.0 Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
 Band of BrothersRated ★ 5.0 Band of BrothersRated ★ 5.0
- ItRated ★ 3.0
 Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.0 Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.0