Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
HandphoneRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0