Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 1.0
The HostRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
SawRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0