Titles you rated
WestworldRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 2.5
The PacificRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.0