Movies
Ratings
855
KOKUHORated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Carl’s DateRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Emilia PerezRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0