Titles you rated
Promising Young WomanRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 3.5
BooksmartRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 2.5
The Lovely BonesRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
How to Be SingleRated ★ 4.0