Titles you rated
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Our DeparturesRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 4.0
AirportRated ★ 4.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Wings of the KirinRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0