Titles you rated
Fictitious OL DiaryRated ★ 5.0- 6 Byokan no Kiseki: Hanabishi Mochizuki Seitaro no 2 Nibanme no YuutsuRated ★ 3.5
6-second Trajectory: Fireworks Expert Mochizuki Seitaro's MelancholyRated ★ 3.5
Draft KingRated ★ 4.5
Love GenerationRated ★ 3.5- Jikou Keisatsu HajimemashitaRated ★ 4.0
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 5.0
Sporty SistersRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5