Movies
Ratings
141
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5- Marguerite TramRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
The EmploymentRated ★ 4.0
Garden of RemembranceRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Tamako Love StoryRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 1.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
KitbullRated ★ 4.0
FeastRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0