Titles you rated
High KickRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 3.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 2.5- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 2.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 2.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 2.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 2.0
HorimiyaRated ★ 2.5
Blue BoxRated ★ 2.0
South ParkRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0