Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Eromanga SenseiRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.5