Titles you rated
Eagle EyeRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0