Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
FinchRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
BrooklynRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
TrollsRated ★ 2.5