Titles you rated
Neighborhood’s HeroRated ★ 3.0
HERORated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.5- The Last Man on EarthRated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
TorchwoodRated ★ 5.0
TorchwoodRated ★ 5.0